Hanna Kłonowska

Hanna Kłonowska

dietetyk kliniczny
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Stale poszerza kompetencje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących dietetyki klinicznej. We współpracy stara się wykorzystywać wiedzę w możliwie kreatywny sposób. Stawia sobie za cel przede wszystkim edukację i pomoc w dostosowaniu odpowiedniego dla danych jednostek chorobowych sposobu żywienia do preferencji i możliwości pacjentów. Uważa, że nic nie daje dietetykowi takiej satysfakcji, jak pacjenci zadowoleni ze smacznych i dopasowanych do potrzeb organizmu posiłków.

POZNAJ HANNĘ :) 


Gdybyś mogła być warzywem, czym chciałabyś być i dlaczego?


Myślę, że byłby to burak. Doskonale smakuje, ma przepiękny, głęboki kolor i można podawać go zarówno na surowo jak i po obróbce termicznej. Dodatkowo świetnie sprawdza się w różnych połączeniach z innymi, kolorowymi produktami, co sprawia, że danie jest jeszcze bardziej apetyczne.

 

Twoja ulubiona bajka.


Zdecydowanie Mulan - historia dziewczyny, która w imię swoich wartości postanawia wyruszyć w wymagającą ogromnej odwagi podróż w towarzystwie dwóch zwierzęcych przyjaciół. Wzruszająca i pełna przygód bajka.
 

Ulubiona forma ruchu.

 

Uwielbiam jazdę na rolkach. Podczas chłodniejszych miesięcy chętnię zamieniam rolki na łyżwy.


Czym jest dla ciebie jedzenie?

 

Przede wszystkim możliwością odbywania podróży bez wychodzenia z kuchni, wyrazem troski i częstą okazją do spotkań z bliskimi.


 
Co jest twoim grzechem dietetycznym?

Lody o smaku słonego karmelu - pozwalam sobie na nie od czasu do czasu i jednocześnie wciąż kombinuję jak stworzyć ich zdrowszy odpowiednik w domu.

Poznaj innych

poznaj Martę
Marta Karbowa-Grzonkowska

Marta

ceo
poznaj Emilię
Emilia Roenig

Emilia

dietetyk kliniczny
poznaj Annę
Anna Tułacz

Anna

dietetyk kliniczny
poznaj Paulinę
Paulina Hetwer

Paulina

dietetyk kliniczny
Powrót