Hanna Kłonowska

Hanna Kłonowska

dietetyk kliniczny
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Stale poszerza kompetencje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących dietetyki klinicznej. We współpracy stara się wykorzystywać wiedzę w możliwie kreatywny sposób. Stawia sobie za cel przede wszystkim edukację i pomoc w dostosowaniu odpowiedniego dla danych jednostek chorobowych sposobu żywienia do preferencji i możliwości pacjentów. Uważa, że nic nie daje dietetykowi takiej satysfakcji, jak pacjenci zadowoleni ze smacznych i dopasowanych do potrzeb organizmu posiłków.

POZNAJ HANNĘ :) 


Gdybyś mogła być warzywem, czym chciałabyś być i dlaczego?


Myślę, że byłby to burak. Doskonale smakuje, ma przepiękny, głęboki kolor i można podawać go zarówno na surowo jak i po obróbce termicznej. Dodatkowo świetnie sprawdza się w różnych połączeniach z innymi, kolorowymi produktami, co sprawia, że danie jest jeszcze bardziej apetyczne.

 

Twoja ulubiona bajka.


Zdecydowanie Mulan - historia dziewczyny, która w imię swoich wartości postanawia wyruszyć w wymagającą ogromnej odwagi podróż w towarzystwie dwóch zwierzęcych przyjaciół. Wzruszająca i pełna przygód bajka.
 

Ulubiona forma ruchu.

 

Uwielbiam jazdę na rolkach. Podczas chłodniejszych miesięcy chętnię zamieniam rolki na łyżwy.


Czym jest dla ciebie jedzenie?

 

Przede wszystkim możliwością odbywania podróży bez wychodzenia z kuchni, wyrazem troski i częstą okazją do spotkań z bliskimi.


 
Co jest twoim grzechem dietetycznym?

Lody o smaku słonego karmelu - pozwalam sobie na nie od czasu do czasu i jednocześnie wciąż kombinuję jak stworzyć ich zdrowszy odpowiednik w domu.

Poznaj innych

poznaj Martę
Marta Karbowa-Grzonkowska

Marta

ceo
poznaj Emilię
Emilia Roenig

Emilia

dietetyk kliniczny
poznaj Annę
Anna Tułacz

Anna

dietetyk kliniczny
poznaj Paulinę
Paulina Hetwer

Paulina

dietetyk kliniczny
poznaj Sylwię
Sylwia Pacyna

Sylwia

dietetyk kliniczny
Powrót