Mama
karmiąca

 

Jako dietetyczki kliniczne wiemy, jak ważne jest prawidłowe odżywianie. Jako MATKI wiemy jak niezwykle ważną rolę pełni prawidłowe odżywianie w okresie karmienia.

KTÓRY PAKIET JEST DLA MNIE NAJLEPSZY?

Istnieje wiele mitów dotyczących diety mam karmiących, które potrafią znacząco utrudnić czas karmienia. Młode Mamy bardzo często eliminują potencjalne alergeny ze swojej diety w obawie wystąpienia reakcji alergicznych lub kolek u dziecka. To tylko jeden z przykładów bez medycznego pokrycia. Okazuje się bowiem, że urozmaicony jadłospis to nie tylko gwarancja dostarczenia potrzebnych składników odżywczych Twojemu dziecku, ale również lekcja smaku. Czy wiesz, że dzieci karmione przez Mamy posiadające różnorodną dietę, chętniej próbują nowych smaków? A wiedziałaś, że odpowiednio dobrane zalecenia żywieniowe wpłyną zbawiennie wpłyną na Twoje samopoczucie i pomogą Ci szybciej powrócić do formy sprzed ciąży? Zaskakujące? Z FOODWISE zrozumiesz, że jedzenie potrafi działać jak lekarstwo.

Dla Twojego komfortu stworzyliśmy pakiet 3 lub 6 MIESIĘCY OPIEKI, który zawiera indywidualnie opracowane zalecenia żywieniowe omawiane telefonicznie, konsultacje kontrolne i pytania do dietetyka klinicznego. Pakiet jest idealny dla tych, którzy chcą dłużej pozostać pod opieką zaufanego dietetyka. 

FOODWISE: pozwól, że o Ciebie zadbamy

 

 

zobacz ofertę

Zdrowa rozrywka

Wraz z naszym zespołem oraz zaprzyjaźnionymi
specjalistami, tworzymy dla Ciebie strefę rozrywki.
Znajdziesz w niej szybkie i proste przepisy na pyszne posiłki
dla Ciebie i Twojej rodziny, fachowe artykuły, recenzje,
wywiady, kącik DYI oraz informacje na temat warsztatów i
spotkań organizowanych przez FOODWISE.

ODWIEDŹ ZDROWĄ ROZRYWKĘ KOBIETY