Ja
kobieta

Singielka, partnerka, mama, żona, przyjaciółka - niezależnie od tego, jaką rolę pełnisz w swoim życiu,my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Zadbamy o Ciebie w trakcie ciąży, w okresie karmienia oraz wtedy,kiedy postanowisz zmienić swoje nawyki żywieniowe lub zatroszczyć się o sylwetkę. A wszystko to w czasie i miejscu dogodnym dla Ciebie. 

Zdrowie płynie ze środka. Dlatego w FOODWISE zatroszczymy się o Twoje wnętrze.Nasze pakiety są przygotowane indywidualnie i sprawdzą się zarówno dla osób borykających się z chorobami,alergiami, jak i również dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i zatroszczyć się o swoją sylwetkę. 

Jeśli potrzebujesz fachowej porady dietetycznej lub po prostu chcesz skonsultować swoje wątpliwości z dietetykiem klinicznym, FOODWISE to miejsce dla Ciebie. Pragniemy być Twoim partnerem dietetycznym, na którym możesz polegać. Wraz z naszym zespołem wykwalifikowanych dietetyków, doradzimy Ci co i kiedy jeść, aby osiągnąć upragniony efekt. Pamiętaj, że w razie pytań, zawsze służymy pomocą. W końcu FOODWISE to poradnia zawsze blisko Ciebie.

KTÓRY PAKIET JEST DLA MNIE NAJLEPSZY

Zmiany dietetyczne nie są proste. Wprowadzanie ich w życie wymaga cierpliwości i wytrwałości. Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sama. Wybierz zatem taki pakiet, który sprawdzi się dla Ciebie. Poniżej przedstawiamy prosty schemat pakietów od FOODWISE, które zostały podzielone względem przyzwyczajeń i nawyków naszych Klientów.

Wybór pakietu jest zależny od Ciebie. Jeśli uważasz, że potrzebujesz pojedynczej porady, wybierz pakiet WIEM LUBIĘ JEM. Jeśli potrzebujesz motywacji i motywacji i regularnej kontroli, wybierz pakiety 3 miesięcznej opieki lub 6 miesięcznej opieki.

Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sama.

 
Wybierz zatem taki pakiet, który sprawdzi się dla Ciebie.

 

 

Zobacz ofertę

Zdrowa rozrywka

Wraz z naszym zespołem oraz zaprzyjaźnionymi
specjalistami, tworzymy dla Ciebie strefę rozrywki.
Znajdziesz w niej szybkie i proste przepisy na pyszne posiłki
dla Ciebie i Twojej rodziny, fachowe artykuły, recenzje,
wywiady, kącik DYI oraz informacje na temat warsztatów i
spotkań organizowanych przez FOODWISE.

ODWIEDŹ ZDROWĄ ROZRYWKĘ KOBIETY