Strefa dziecka

Poszukujesz poradni dietetycznej dla swojego dziecka? FOODWSIE to miejsce tworzone przez ludzi, którym możesz zaufać. Nasz zespół składa się z dietetyków klinicznych posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Opracowujemy spersonalizowane zalecenia żywieniowe dla dzieci zdrowych, jak i tych, które zmagają się z różnymi chorobami i alergiami. Dodatkowo przygotowujemy jadłospisy, które są ułatwieniem dla zapracowanych rodziców szukających szybkich i prostych przepisów uwzględniających nowe zalecania dla ich dzieci. 

Masz wątpliwości odnośnie aktualnej diety Twojego dziecka? W FOODWISE uzyskasz fachową poradę dietetyka klinicznego, otrzymasz odpowiedzi na dręczące
Cię pytania i wsparcie naszego zespołu, zawsze gotowego, aby Ci pomóc.

 

JAKI PAKIET JEST NAJLEPSZY DLA MOJEGO DZIECKA?

 

Wybór pakietu jest zależny od Ciebie. Jeśli uważasz, że potrzebujesz dobrze zrozumieć według jakich zasad odżywiać swoje dziecko wybierz pakiet WISE.

Jeśli poczujesz się bezpieczniej, gdy do zasad dodamy Ci szczegółowo rozpisany jadłospis na tydzień wybierz pakiet SMART.

Jeśli brak Ci pomysłów na potrawy dla Twojego dziecka wybierz pakiet VIP. Oprócz reguł według których powinieneś żywić dziecko, dostaniesz wówczas jadłospis na miesiąc.

 

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PAKIETY PRZEZ RODZICÓW: 

 

SMART

Dla dzieci zdecydowanie polecamy pakiet SMART. Wiemy, jak cieżko czasem zmienić nawyki żywieniowe. Tygodniowy jadłospis ułatwi start ku zdrowiu i lepszemu samopoczuciu Twojemu dziecku.

Nowy sposób odżywiania naprawdę może być prosty :-)

Zdrowa rozrywka

Zabierz swoje dziecko do bajkowego świata naszych bohaterów
i odkryj z nim nowe smaki, kształty i kolory! Serie przygód Kulinarnego
i Kuchasi, zbiór kulinarnych bajek polskich czy smakowitych podróży
po świecie, zostały opracowane we współpracy z dziecięcymi psychologami
oraz lekarzami-dietetykami, którzy zadbali o smakowity wydźwięk bajek.
Każda bajka edukuje, inspiruje i zachęca do próbowania nowych smaków.
W STREFIE DZIECKA znajdziesz również gry, krzyżówki i zabawy,
stworzone z myślą o Twoim dziecku! 

ODWIEDŹ ZDROWĄ ROZRYWKĘ DZIECKA