Strefa dziecka

Poszukujesz poradni dietetycznej dla swojego dziecka? FOODWSIE to miejsce tworzone przez ludzi, którym możesz zaufać. Nasz zespół składa się z dietetyków klinicznych posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Opracowujemy spersonalizowane zalecenia żywieniowe dla dzieci zdrowych, jak i tych, które zmagają się z różnymi chorobami i alergiami. Dodatkowo przygotowujemy jadłospisy, które są ułatwieniem dla zapracowanych rodziców szukających szybkich i prostych przepisów uwzględniających nowe zalecania dla ich dzieci. 

Masz wątpliwości odnośnie aktualnej diety Twojego dziecka? W FOODWISE uzyskasz fachową poradę dietetyka klinicznego, otrzymasz odpowiedzi na dręczące
Cię pytania i wsparcie naszego zespołu, zawsze gotowego, aby Ci pomóc.

 

JAKI PAKIET JEST NAJLEPSZY DLA MOJEGO DZIECKA?

 

Wybór pakietu jest zależny od Ciebie. Jeśli uważasz, że potrzebujesz pojedynczej porady, wybierz pakiet WIEM LUBIĘ JEM. Jeśli poczujesz się bezpieczniej wiedząc, że FOODWISE czuwa nad zdrowym odżywianiem Twojego Dziecka, wybierz pakiet 3 lub 6 MIESIĘCY OPIEKI.

 

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PAKIETY PRZEZ RODZICÓW: 

 

ZDROWY MALUSZEK (0-12 miesięcy)

Pakiet został stworzony dla naszych najmniejszych podpiecznych. Dzięki szczegółowym zaleceniom dietetyków klinicznych z FOODWISE, dowiesz się jak zdrowo i świadomie odżywiać swoje dziecko, tak aby otrzymywało witamy, minerały i inne wartości odżywcze, które są niezbędne w pierwszym roku życia.
ZOBACZ CO OTRZYMUJESZ W PAKIECIE?

 

PAKIET WIEM LUBIĘ JEM

To kompletny zestaw zaleceń żywieniowych wraz z dwutygodniowym jadłospisem. Dbając o wygodę rodziców, pakiet uzupełnia kompletna lista produktów potrzebnych do przyrządzenia przepisów z jadłospisu. 
ZOBACZ JAK WYGLĄDA PRZYKŁADOWY ZESTAW ZALECEŃ ŻYWIENIOWYCH

 

3 lub 6 MIESIĘCY OPIEKI

To kompleksowe pakiety, których głównym udogodnieniem są regularne kontrole dietetyka klinicznego ułatwiające proces wprowadzenia zaleceń żywieniowych. Kontrole weryfikują również postępy we właściwym odżywianiu.

Zobacz, co otrzymujesz w tych i innych pakietach! 
Sprawdź oferty FOODWISE

Zdrowa rozrywka

Zabierz swoje dziecko do bajkowego świata naszych bohaterów
i odkryj z nim nowe smaki, kształty i kolory! Serie przygód Kulinarnego
i Kuchasi, zbiór kulinarnych bajek polskich czy smakowitych podróży
po świecie, zostały opracowane we współpracy z dziecięcymi psychologami
oraz lekarzami-dietetykami, którzy zadbali o smakowity wydźwięk bajek.
Każda bajka edukuje, inspiruje i zachęca do próbowania nowych smaków.
W STREFIE DZIECKA znajdziesz również gry, krzyżówki i zabawy,
stworzone z myślą o Twoim dziecku! 

ODWIEDŹ ZDROWĄ ROZRYWKĘ DZIECKA