Przyszła
mama

 

Wiemy, że okres ciąży to piękny, ale również trudny czas. Dręczą nas pytania: jak się odżywiać, jak dbać o siebie, jak dostarczyć swojemu dziecku wszystkie witaminy i minerały, których potrzebuje? Badania potwierdzają, że prawidłowe odżywianie przed i w trakcie ciąży ma ogromny wpływ na samopoczucie przyszłej Mamy i na zdrowie dziecka. Co ważne, odpowiednia dieta zmniejsza również ryzyko zaburzeń i chorób cywilizacyjnych. Okres ciąży to czas, w którym świadome odżywianie jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlatego właśnie gorąco polecamy, żebyś skorzystała z  porady dietetycznej dostosowanej do potrzeb kobiet w ciąży, opracowanej specjalnie dla Ciebie. Wybierz pakiet SMART, żeby otrzymać precyzyjne zalecenia żywieniowe i tygodniowy jadłospis.Wraz z naszymi dietetykami klinicznymi przygotujemy dla Ciebie szczegółowe zalecenia żywieniowe na czas ciąży. Dowiesz się z nich czym jest świadome odżywianie, jak naturalnie suplementować potrzebne witaminy i minerały oraz zrozumiesz potrzebę różnicowania smaków i produktów. Nauczymy Cię również kiedy i co jeść, aby nie martwić się niedowagą lub nadwagą ciała.

 

Pamiętaj, że kolejne kilka miesięcy należy do Ciebie. Pozwól, że się Tobą zaopiekujemy.

Poczuj się spokojniej z FOODWISE.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości żywieniowe i chcesz porozmawiać, umów się na konsutlację telefoniczną z dietetykiem klinicznym.

 

 

zobacz ofertę

Zdrowa rozrywka

Wraz z naszym zespołem oraz zaprzyjaźnionymi
specjalistami, tworzymy dla Ciebie strefę rozrywki.
Znajdziesz w niej szybkie i proste przepisy na pyszne posiłki
dla Ciebie i Twojej rodziny, fachowe artykuły, recenzje,
wywiady, kącik DYI oraz informacje na temat warsztatów i
spotkań organizowanych przez FOODWISE.

ODWIEDŹ ZDROWĄ ROZRYWKĘ DOROSŁEGO