Osoba
dorosła

Singielka, mąż, dziadek, mama, żona, tata, przyjaciółka, babcia - niezależnie od tego, jaką rolę pełnisz w swoim życiu, my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Zadbamy o Ciebie, gdy postanowisz zmienić swoje nawyki żywieniowe, zatroszczyć się o sylwetkę, wspomóc leczenie choroby, w trakcie ciąży, w okresie karmienia oraz wtedy, gdy po prostu zapragniesz poczuć się lepiej. A wszystko to w czasie i miejscu dogodnym dla Ciebie. 

Zdrowie płynie ze środka. Dlatego w FOODWISE zatroszczymy się o Twoje wnętrze.Nasze pakiety są przygotowane indywidualnie i sprawdzą się zarówno dla osób borykających się z chorobami,alergiami, jak i również dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i zatroszczyć się o swoją sylwetkę. 

Jeśli potrzebujesz fachowej porady dietetycznej lub po prostu chcesz skonsultować swoje wątpliwości z dietetykiem klinicznym, FOODWISE to miejsce dla Ciebie. Pragniemy być Twoim partnerem dietetycznym, na którym możesz polegać. Wraz z naszym zespołem wykwalifikowanych dietetyków, doradzimy Ci co i kiedy jeść, aby osiągnąć upragniony efekt. Pamiętaj, że w razie pytań, zawsze służymy pomocą. W końcu FOODWISE to poradnia zawsze blisko Ciebie.

KTÓRY PAKIET JEST DLA MNIE NAJLEPSZY

Zmiany dietetyczne nie są proste. Wprowadzanie ich w życie wymaga cierpliwości i wytrwałości. Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sama. Wybierz zatem taki pakiet, który sprawdzi się dla Ciebie. Poniżej przedstawiamy prosty schemat pakietów od FOODWISE, które zostały podzielone względem przyzwyczajeń i nawyków naszych Klientów.

Wybór pakietu jest zależny od Ciebie.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz jedynie szczegółowego wytłumaczenia zasad, według których należy się odżywiać wybierz pakiet WISE.

Jeśli myślisz, że oprócz zasad dobrze byłoby zobaczyć przykład jadłospisu dostosowanego do Twojej sytuacji skorzystaj z pakietu SMART.

Gdy po prostu brak Ci pomysłów na potrawy i chcesz osiągnąć swój cel bez wnikania w zalecenia żywieniowe wybierz pakiet SLIM. Otrzymasz od nas 4 tygodniowy jadłospis opracowany specjalnie dla Ciebie.

A jeśli zależy Ci na wszystkim powyżej? Cóż - wybierz pakiet VIP - został przygotowany z myślą o Tobie :-)

 

Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sam.

 
Wybierz zatem taki pakiet, który sprawdzi się dla Ciebie.

A jeśli chcesz porozmawiać z dietetykiem klinicznym umów się na konsultację telefoniczną.

 

 

Zobacz ofertę

Zdrowa rozrywka

Wraz z naszym zespołem oraz zaprzyjaźnionymi
specjalistami, tworzymy dla Ciebie strefę rozrywki.
Znajdziesz w niej szybkie i proste przepisy na pyszne posiłki
dla Ciebie i Twojej rodziny, fachowe artykuły, recenzje,
wywiady, kącik DYI oraz informacje na temat warsztatów i
spotkań organizowanych przez FOODWISE.

ODWIEDŹ ZDROWĄ ROZRYWKĘ DOROSŁEGO