JAK DZIAŁAMY?

Misją poradni dietetycznej FOODWISE jest dotarcie do wszystkich osób, które potrzebują mieć pewność, że właściwie się odżywiają. Właśnie dlatego FOODWISE jest poradnią internetową. Chcieliśmy, żeby nasi podopieczni nie musieli stać w korkach czy kolejce, by skorzystać z pomocy dietetyka klinicznego.

W FOODWISE można uzyskać fachową poradę żywieniową w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. To bardzo wygodne dla osób zajętych, rodziców małych dzieci czy pacjentów, którym przemieszczanie się sprawia kłopot. Dietetycy kliniczni FOODWISE są zawsze pod ręką.

Jak dokładnie uzyskać poradę żywieniową? Naszą poradnię zaprojektowaliśmy tak, by działała podobnie jak poradnia stacjonarna. Na obrazkach poniżej widać krok po kroku, co należy zrobić.

POZNAJ KROKI ZAMAWIANIA
Zarejestruj się w poradni

1

Zarejestruj się w poradni

Dodaj pacjenta w profilu

2

Dodaj pacjenta w profilu

Kup pakiet dla pacjenta

3

Kup pakiet dla pacjenta

Wypełnij wywiad dla pakietu

4

Wypełnij wywiad dla pakietu

Odbierz poradę

5

Odbierz poradę

 

Najpierw trzeba się zarejestrować na portalu www.foodwise.pl. Nazywamy to założeniem profilu. Następnie do profilu dodajemy osobę, dla której ma być opracowana porada. Potem należy wykupić poradę. Można zamówić zalecenia żywieniowe i/lub jadłospisy różnej długości. Można też zarezerwować sobie rozmowę przez Skype z dietetykiem klinicznym.

Aby otrzymać zalecenia lub jadłospis trzeba wypełnić wywiad żywieniowy. Wywiad wypełniamy, gdy opłata za usługę zostanie zaksięgowana. Wcześniej ta opcja jest niedostępna. Wywiad składa się z 4 stron. System podpowiada, jakie informacje interesują dietetyków. Nie wszystkie pola trzeba wypełnić. Wszystko zależy od naszej sytuacji. Sami decydujemy, co chcemy przekazać dietetykowi.

Ważne, że wywiad wypełniamy w dogodnym dla siebie momencie. Można to np. robić na raty przy porannej kawie w pracy lub w trakcie zabawy z dzieckiem na dywanie. Mamy możliwość zapisania na później częściowo wypełnionego wywiadu. Gdy uznamy, że wywiad jest gotowy wysyłamy go do poradni. Nasz wywiad odbiera dietetyk. Analizuje go dokładnie. Ma 3 dni, żeby opracować specjalnie dla nas poradę - zalecenia żywieniowe lub jadłospis. Gdy porada jest przygotowana - jesteśmy o tym informowani mailem lub smsem. Na portalu www.foodwise.pl dla każdej osoby jest przechowywana historia jej wywiadów i otrzymywanych zleceń lub jadłospisów. W każdej chwili można do nich zajrzeć.